DROB_SAGA_7-10

Dėmesio: Paskutinės prekės sandėlyje!

Grynavilnis pledas Saga mėlynos spalvos 140x200 cm

49,00 €

+ -

Vilnonis pledas yra itin minkštas, purus ir ypatingai šiltas. Šis 140x200cm pledas yra praktiška dovana,kuria galėsis džiaugtis ištisus metus tiek namuose tiek gamtoje. 

Išsiuntimas per 1-2 darbo dienas.

Savybės

Sudėtis Vilna
Spalva mėlyna
Priežiūra sausas valymas
Raštas languotas
Dydis 140x200cm
Forma stačiakampis
Alergenai avies vilna
Skirta visiems
Sezonas 4 metų laikai

Aprašymas

Vilna yra labai elastinga ir gali išlaikyti tobulą formą ilgą laiką. Ši vilna yra nekenksminga, turinti pranašumą, nes pagaminta iš ekologiškos vilnos. Ekologiška vilna gaunama iš laisvai netręšiamuose laukuose besiganančių avių. Apdirbant vilną naudojama aukščiausia technologija, kurios dėka yra pašalinama didžioji dalis šiurkščių plaukų, augalinių ir mineralinių priemaišų. Todėl yra gaunama visiškai švari vilna. Vilnoje yra natūralaus riebalų lanolino, turinčio antibakterines savybes. Produktai, pagaminti iš šios vilnos, sugeria ir išgarina drėgmę, puikiai leidžia odai kvėpuoti, palaiko pastovią kūno temperatūrą. Vilna yra patikrinta, atitinka standartą - OEKO-TEX® 100.

 

Vilnoniai pledai yra žinomi ir gerai vertinami dėl savo minkštumo, lengvumo. Taip pat pledą galima naudoti kaip namų interjero detalę, užtiesti ant lovos ar ant kušetės. Pledų spalvos suteiks namams jaukumo ir prabangos įspūdį. Mūsų internetinėje svetainėje rasite ir daugiau spalvų, dydžių bei kitokių sudėčių pledų: https://cupolus.lt/61-pledai.

 

Vilnoniai pledai reikalauja ypatingos priežiūros. Pledus rekomenduojame vėdinti sausoje aplinkoje, saulės atokaitoje. Naudoti tik sausą valymą ir džiovinti tik ištiestą, pavyzdžiui, ant žolės.

 

Svarbu! Pledo dydis nurodytas su kutais. Audinio spalvos tikrovėje gali šiek tiek skirtis nuo spalvų nuotraukose, taip pat gaminiai gali turėti išskirtinį natūralios vilnos kvapą. Naudojant pledą vilnos plaukeliai gali sukibti arba slinkti, tačiau tai nelaikoma audinio broku.

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai:

Panašios prekės