4779021660468_BLUE38X13

Grikių lukštų mėlynas pufas 38x13cm

29,99 €

+ -

Mėlynos spalvos grikių lukštų pufas, gali būti išskirtinė jūsų namų interjero dekoracija. Taip pat šis pufas gali būti naudojamas meditacijos metu, svečiams pasodinti ar tiesiog ištiesti kojas poilsiui.

Išsiuntimas per 1-2 darbo dienas.

Savybės

Plotis 33cm
Sudėtis 100% grikių lukštai
Spalva mėlyna
Priežiūra pagalvės impilą skalbti rankomis arba skalbykle 30°C temperatūroje, nustačius švelnų režimą. Grikių lukštus išvėdinti.
Raštas vienspalvis
Forma apvalus
Aukštis 13 cm
Svoris 3,4kg
Užvalkalas užtrauktukas, nuvelkamas užvalkalas
Alergenai nėra
Skirta visiems
Pagalvėlės/ pufo dydis 38x13cm

Aprašymas

Viskas, kas ateina iš gamtos, yra ekologiška it tampa artima mums. Jei jūs užsiiminėjate joga ar tiesiog norite atsipalaiduoti ant sofos, turime ypatingą produktą – grikių lukštų pufą, kurio dėka, jūsų poilsis bus dar efektyvesnis. Atsisėdus ant gražaus mėlynos spalvos pufo, užpildyto grikių lukštais, išgirsite mažą garsą ir pasijusite lyg sėdėtumėte grikių lauke ir klausytumėtės svyruojančių pasėlių garsų. Šis pufas jums taps nepakeičiamu draugu. Taip pat ant jo galėsite laikyti kojas, žiūrėdami filmą ant sofos.

 

Pufas yra 38 cm pločio ir 13 cm aukščio, apvalios formos. Galite pakeisti jo storį. Tiesiog atsekite impilo užtrauktuką ir išpilkite dalį grikių lukštų. Nupilkite tiek lukštų, kiek jums reikia, jog būtų patogu.

 

Pufą taip pat galite naudoti meditacijai arba jogai. Vaikai mėgsta žaisti, sėdėdami ant jo. Pufas prisitaiko prie kūno formų ir užtikrina patogią bei stabilią sėdėjimo padėtį. Grikių lukštų pufas puikiai praleidžia orą, todėl nesukelia prakaitavimo, yra tvirtas ir ilgaamažis. Pufas turi rankenėlę, todėl jį galite pasiimti visur su savimi.

 

Komplektą sudaro pufas ir užvalkalas. Užvalkalas pagamintas iš 100 % medvilnės. Pufo viduje - natūrali medžiaga - grikių lukštai. Pufas yra lengvai valomas. Užvalkalą ir impilą galite plauti skalbimo mašinoje. Grikių lukštų pufais nėra skalbiami, išskyrus tuos atvejus, kada tai nėra išvengiama.

 

Grikių lukštų pufas gali tapti jūsų svetainės akcentu arba galbūt tiks jums šalia židinio. Mes turime ir daugiau skirtingų dydžių ir spalvų pufų, todėl galite išsirinkti jums tinkamiausią.

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: