AZKDIENA

TĄ DIENĄ ISTORIJOJE. Ar žinai, kad? bukazinas

4,99 €

+ -

Ar žinai, kad? Kolekcijos bukazinas "TĄ DIENĄ ISTORIJOJE". Tai 129 puslapiai istorijų apie įvykius kiekvieną metų dieną sukrėtusius pasaulį. Pasiruošk vakarėliui - pokštai ir istorijos įvykiai - visada įdomi tema pokalbiui.

Savybės

Formatas popierinis žurnalas su spalvotomis iliustracijomis
Skirta visiems

Aprašymas

Laikas reliatyvus. Kai Australijoje saulės šviesa pradeda džiovinti sutrūkinėjusią žemę, kita pasaulio dalis skendi tamsoje. Kol vienoje pasaulio vietoje tiksi paskutinės tos dienos sekundės, kitoje laiko juostoje diena tik prasideda. Didžiausios valstybės padalytos į daugybę laiko juostų, o vienoje imperijoje saulė nenusileidavo niekados. Diena tikriausiai itin greitai prabėgo tiems karaliams, kurie matavosi karūnas, ir truko amžius tiems, kurie graužėsi pralaimėję lemiamą mūšį.

Unikaliame kalendoriuje pristatome asmenybes ir įvykius, kurie įprasmino laiko tėkmę ir konkrečiai datai suteikė didesnę reikšmę. Nuo karalių ir politikų iki su nusistovėjusiomis taisyklėmis kovojusių eretikų – kiekviena diena praturtins istorijos žinias.

Ar žinote, kas pasitiko Nelsoną Mandelą, kai jis buvo paleistas iš kalėjimo? Kada įvyko šv. Valentino dienos skerdynės? Kaip Kasijus Klėjus tapo sunkiasvorių pasaulio čempionu? Kas buvo pagrindinis sąmokslo nužudyti Cezarį organizatorius? Kada atidarytas Sidnėjaus uosto tiltas?

Įdomių faktų iš tiesų daug. Gaila, kad kartais visiems jiems pažymėti kalendoriuje pritrūksta vietos ir laiko. Bėgančio 365 paras, mušančio 8760 valandų, tiksinčio 31557600 sekundžių.