AZK-SKAN

SKANDALAI. Žurnalas. Ar žinai, kad? kolekcija

4,99 €

+ -

Ar žinai, kad? Kolekcijos bukazinas "SKANDALAI". Tai 129 puslapiai istorijų apie įvairias asmenybes: Meriliną Monro, Lensą Armstrongą, Čarlį Čapliną ir kitus . Praleisk vakarą su bukazinu, pasiimk jį į kelionę kartu.

Savybės

Formatas popierinis žurnalas su spalvotomis iliustracijomis
Skirta visiems

Aprašymas

Ką rasite žurnale SKANDALAI?

Sakoma, kad melas ir paslaptys yra toks galingas ginklas, kad bet kuriuo metu gali sugriauti vieno žmogaus gyvenimą, o kito padaryti daug geresnį. Įdomu ir tai, kad nuslėpti faktai neturi galiojimo laiko – jie tarsi geras vynas ar sūris, bėgant metams, įgauna dar daugiau svorio ir jėgos. Nenuostabu, kad atskleisti faktai ir išnarplioti sąmokslų voratinkliai sunaikino ne vieną perspektyvaus politiko ambiciją ir privertė raudonuoti mėlyno kraujo monarchus. Kartais įtakingiausi lyderiai klysdavo žmogiškai – pasinerdavo į nesuvaldomų jausmų sūkurį arba tiesiog nemokėdavo patylėti. Čia galima prisiminti ir seną taisyklę, kuri ragina patylėti ir leisti kalbėti kitam, jei neturi ko pasakyti…

Visgi tenka pripažinti, kad kai kuriuos legendinius skandalus sukūrė ir patys žurnalistai tarsi muilo burbulus į orą leisdami sensacijas ir antis. Įtampa, slėgusi antraščių herojų pečius, buvo išties didelė, kartais net per didelė…  Tiesa, be įkyraus ir atkaklaus žurnalistų persekiojimo nebūtų atskleista daugybė korupcijos bylų, o žiniasklaidos funkcijos informuoti ir linksminti visuomenę leido tobulėti.

Šiame kolekciniame leidinyje pristatome nesenstančias istorijas. Pasakojame apie žmones, kurie buvo įpratę savo nuotraukas matyti ant spaudos leidinių viršelių. Popkultūros žvaigždės, monarchai, politikai, sportininkai – visų jų gyvenimai gali būti puikios pamokos, padėsiančios nekartoti jų klaidų. Juk mokytis iš kitų klaidų yra daug maloniau ir patogiau nei iš savo.

Nuostabūs ir įtaigūs Čarlio Čaplino filmai, užburiantys Merilinos Monro kerai, prezidento Niksono šnipų tinklai, nenugalimo Lenso Armstrongo pralaimėjimas sau pačiam – laiko patikrinti pasakojimai smalsiems ir žingeidiems žmonėms. Ar įmanoma apsimesti neįgaliu ir laimėti parolimpinių žaidynių medalį? Ar vyras gali apsimesti moterimi ir sporto rungtyse varžytis tarp jų? Ar galima papirkti sportininkus, kad jie specialiai pralaimėtų svarbiausias varžybas? Ar dėl meilės verta paaukoti imperijos karūną? Visi skandalingi atsakymai – šiame leidinyje.