AZK014

Žmogaus viduje. Žurnalas. Ar žinai, kad? kolekcija

4,99 €

+ -

Ar žinai, kad? Kolekcijos bukazinas "Žmogaus viduje". Tai 129 puslapiai istorijų apie žmonijos istoriją, iš kur mes atsiradome, sveikatą ir mediciną, klonavimą, kraujo krešulius ir pandemijas. Bukazine skaitykite apie žmogaus organizamą ir jo funkcijas. Praleisk vakarą su bukazinu, pasiimk jį į kelionę kartu.

Savybės

Formatas popierinis žurnalas su spalvotomis iliustracijomis

Aprašymas

Šįkart mūsų kolekcinis žurnalas kviečia leistis į nepamirštamą kelionę, kurią pradėsime ieškodami atsakymų apie žmonių kilmę. Kaip žmonės migravo, išliko, prisitaikė prie nuolat kintančių aplinkos sąlygų? Didėjant smegenims, reikėjo daugiau energijos, o gamtoje energija yra itin vertingas išteklis, dažnai lemiantis gyvenimą ar mirtį. Kaip bėgant laikui kito žmogaus kūnas ir kiek laiko prireikė tam, kad organizmas be mūsų įsikišimo funkcionuotų tiesiog tobulai? O galbūt mums vis dar sunku įvertinti tikrąją žmogaus vietą evoliucijos laiko juostoje be išankstinių nusistatymų, stereotipų ir lūkesčių?

Keliaudami toliau, daug sužinosite apie svarbiausius žmogaus organus, jų funkcijas, taip pat ligų sukėlėjus, kurie kartais geba apgauti tūkstančius metų besimokiusį ir tobulėjusį organizmą. Ar tikrai žmonijai didelę grėsmę kelia besaikis antibiotikų vartojimas? Ar tikrai būtume bejėgiai prieš galingas pandemijas?

Ne mažiau intriguos ir tai, ką darome kasdien. Juk labai retai susimąstome, kodėl pykstame, kokios tikrosios galvos skausmo priežastys, kaip išvengti sąnarių skausmų ir padėti jiems išlikti sveikiems kuo ilgiau. Tenka pripažinti, kad net ir medicinos šventasis gralis (kamieninės ląstelės) dažniausiai kovoja su ligų padariniais, o ne priežastimis, nes geriausia su jomis kovoti išliekant pozityviems, suvokiant, koks nuostabus mūsų kūnas ir kiek pasirinkimų jis suteikia. Pirmiausia jam turėtume padėkoti už galimybę būti laisviems, keliauti, judėti, įsiminti informaciją ir dalytis gyvenimo kelionės įspūdžiais. Juk į brangiausią ir įspūdingiausią kelionę greičiausiai leidžiamės tik vieną kartą, o tas vieno karto laikinumas ir daro ją ypatingą.

Susiję produktai