RINKINYS 2 ilgai degančios rankų darbo baltos apvalios žvakės White Collection

PAX2


33,98 €

+ -

Dviejų žvakių rinkinys - ilgai degančios rankų darbo baltos, apvalios palmių vaško žvakės, kurios papuoš ne tik jūsų namus ar terasą bet ir suteiks jaukumo. Žvakės pagamintos tik iš natūralių produktų: 100% palmių vaško. Palm Collection serijos žvakių rinkinys - puiki dovana sau ar artimajam. Galite pasirinkti žvakę pagal jos degimo laiką.

Pakuotes aprašymas


Pasimėgauk romantiška žvakių rinkinio šviesa, padovanok ją savo artimam žmogui! Rinkinį sudaro dvi žvakės vienodo dydžio bei vienodo degimo laiko.

Vienetinės rankų darbo palmių vaško žvakės yra pagamintos Lietuvoje. Skirtingai nei žvakės iš parafino, kurios degdamos skleidžia žmogaus sveikatai pavojingus kancerogenus, palmių vaško žvakės gaminamos tik iš visiškai natūralių produktų.

Šios žvakės yra gaminamos nepridedant dirbtinių vaško standiklių ar sintetinių aromatų, todėl yra bekvapės, visiškai saugios žmogaus sveikatai ir ypač draugiškos aplinkai. Unikalios technologijos pagalba sustingęs palmių vaškas įgauna šerkšno tekstūrą, todėl ne tik sukuria jaukumo pojūtį jūsų namams, bet ir padeda papuošti jų interjerą.

„Palm Collection“ žvakes galite pasirinkti tiek pagal savo skonį, tiek ir puikiai priderinti namų aplinkoje. Jų yra ne tik įvairių dydžių, bet ir formų (apvalios arba kvadratinės), taip pat ir spalvų (baltos, juodos, raudonos arba rudos). Palmių vaško žvakės pasižymi itin ilgu degimo laiku, todėl jos yra ir labai praktiškos.

Nuo 110 iki 700 valandų deganti rankų darbo balta, apvali palmių vaško žvakė, kuri papuoš jūsų namus ar terasą bei suteiks jaukumo. Ji pagaminta tik iš natūralių produktų: 100% palmių vaškas. Palm Collection serijos žvakė. 

Žvakės degimo laikas, val. Žvakės matmenys, cm
110 10x15
170 10x23
230 10x31
290 10x39
280 12x26
420 12x40
560 12x54
700

12x68

Dėmesio: Žvakių realus plotis, aukštis ir svoris gali skirtis, tolerancija +- 3% .

Rinkinį sudaro

IIgo degimo rankų darbo apvali palmių vaško žvakė Palm Collection

x 2
Produkto duomenys
Sudėtis 100% palmių vaškas
Spalva balta
Forma apvalus
Pagaminta Lietuvoje

Panašios prekės