RINKINYS 2 ilgai degančios rankų darbo rudos kvadratinės žvakės Brown Collection

RKX2


59,98 €

+ -

Ilgai deganti rankų darbo ruda, kvadratinė palmių vaško žvakė, kuri papuoš jūsų namus ar terasą bei suteiks jaukumo. Ji pagaminta iš natūralaus 100% palmių vaško. Brown Palm Collection serijos žvakė. Žvakę galima pasirinkti pagal jos degimo laiką. Rinkinį sudaro dvi žvakės, kurios yra vienodo dydžio ir vienodo degimo laiko.

Pakuotes aprašymas

Pasimėgauk romantiška žvakių šviesa, padovanok ją savo artimam žmogui!

Vienetinės rankų darbo palmių vaško žvakės yra pagamintos Lietuvoje. Skirtingai nei žvakės iš parafino, kurios degdamos skleidžia žmogaus sveikatai pavojingus kancerogenus, palmių vaško žvakės gaminamos tik iš visiškai natūralių produktų.

Šios žvakės yra gaminamos nepridedant dirbtinių vaško standiklių ar sintetinių aromatų, todėl yra bekvapės, visiškai saugios žmogaus sveikatai ir ypač draugiškos aplinkai. Unikalios technologijos pagalba sustingęs palmių vaškas įgauna šerkšno tekstūrą, todėl ne tik sukuria jaukumo pojūtį jūsų namams, bet ir padeda papuošti jų interjerą.

„Palm Collection“ žvakes galite pasirinkti tiek pagal savo skonį, tiek ir puikiai priderinti namų aplinkoje. Jų yra ne tik įvairių dydžių, bet ir formų (apvalios arba kvadratinės), taip pat ir spalvų (baltos, juodos arba rudos). Palmių vaško žvakės pasižymi itin ilgu degimo laiku, todėl jos yra ir labai praktiškos.

Nuo 140 iki 800 valandų deganti rankų darbo ruda, kvadratinė palmių vaško žvakė, kuri papuoš jūsų namus ar terasą bei suteiks jaukumo. Ji pagaminta tik iš natūralių produktų: 100% palmių vaškas. Brown Palm Collection serijos žvakė.

Žvakės degimo laikas, val. Žvakės matmenys, cm
140 10x15
210 10x23
280 10x31
320 12x26
350 10x49
460 12x40
640 12x54
800 12x68

Dėmesio: Žvakių realus plotis, aukštis ir svoris gali skirtis, tolerancija +- 3% .

Rinkinį sudaro

IIgo degimo rankų darbo kvadratinė palmių vaško žvakė Brown Palm Collection

x 2
Produkto duomenys
Sudėtis 100% palmių vaškas
Spalva ruda
Forma kvadratas
Pagaminta Lietuvoje

Panašios prekės